Styrelsen

Det är vi som ingår i Torestorps Framtids styrelse 2018. Vill ni kontakta samtliga i styrelsen, mailar ni till styrelsen@torestorpsframtid.se.
Enskilda kontaktuppgifter finner ni nedan.

Välkommen att kontakta oss!

Linda Jarhult
Ordförande
Telefon: 070 554 64 69
E-post: linda@torestorpsframtid.se

Daniel Lindblad
Vice ordförande
Telefon: 070 735 21 37
E-mail: daniel@torestorpsframtid.se

Mikael Granlund
Sekreterare & webbansvarig
Telefon: 070 274 62 92
E-post: mikael@torestorpsframtid.se

Elina Abrahamsson
Kassör
Telefon: 070 382 64 43
E-mail: elina@torestorpsframtid.se

Alexander Andersson
Ledamot
Telefon: 070 274 04 65
E-mail: alexander@torestorpsframtid.se

Ersättare:
Anna Frid
E-mail: anna@torestorpsframtid.se

Pernilla Nodesjö-Lindblom
E-mail: pernilla@torestorpsframtid.se

 

Torestorp Framtids Ungdomsverksamhet:
Marianne Karlsson
Ungdomsansvarig (ingår ej i styrelsen)
Telefon: 0320-559 06 / 070 259 69 32
E-post: marianne@torestorpsframtid.se