Styrelsen

Det är vi som ingår i Torestorps Framtids styrelse 2019. Vill ni kontakta samtliga i styrelsen, mailar ni till styrelsen@torestorpsframtid.se.
Enskilda kontaktuppgifter finner ni nedan.

Välkommen att kontakta oss!

Elina Abrahamsson
Ordförande
E-post: elina@torestorpsframtid.se

Nina Karlsson
Vice ordförande
E-mail: nina@torestorpsframtid.se

Mikael Granlund
Sekreterare & webbansvarig
E-post: mikael@torestorpsframtid.se

Pernilla Nodesjö
Kassör
E-mail: pernilla@torestorpsframtid.se

Linnea Jansson
Ledamot
E-mail: linnea@torestorpsframtid.se

Ersättare:
Birgitta Hansson
E-mail: birgitta@torestorpsframtid.se

Anna Frid
E-mail: anna@torestorpsframtid.se

 

Torestorp Framtids Ungdomsverksamhet:
Cornelia Araya Theuerkauf
Ungdomsansvarig (ingår ej i styrelsen)