Styrelsen

Det är vi som ingår i Torestorps Framtids styrelse 2020.
Vill ni kontakta samtliga i styrelsen, mailar ni till styrelsen@torestorpsframtid.se.
Enskilda kontaktuppgifter finner ni nedan.

Välkommen att kontakta oss!

Nina Karlsson
Ordförande
E-post: nina@torestorpsframtid.se

Alexandra Florell
Vice ordförande
E-mail: alexandra@torestorpsframtid.se

Nathalie Malmberg
Sekreterare
E-post: nathalie@torestorpsframtid.se

Linnea Jansson
Kassör
E-mail: linnea@torestorpsframtid.se

Mona-Lisa Elvheim
Webbansvarig
E-mail: mona-lisa@torestorpsframtid.se

Ersättare:
Birgitta Hansson
E-mail: birgitta@torestorpsframtid.se

Simon Knapp
E-mail: simon@torestorpsframtid.se

 

Vid frågor angående Torestorp Framtids Ungdomsverksamhet vänligen kontakta ordförande Nina Karlsson.